SIS logo
SIS logo
SIS logo

O FIRMIE

SIS sp. z o.o. jest firmą założoną i kierowaną przez weteranów sił specjalnych. Prowadzi usługi doradczo – szkoleniowe dla instytucji rządowych oraz firm inwestujących w regionach o zwiększonym zagrożeniu. Doradztwo obejmuje kompleksowe rozwiązania dla bezpieczeństwa, w szczególności w obszarze przeciwdziałania terroryzmowi oraz przestępczości kryminalnej. Prowadzimy usługi asysty specjalnej dla dużego i średniego biznesu w krajach o odmiennej kulturze oraz systemach prawnych. Działamy kompleksowo, poufnie oraz w pełni profesjonalnie, opracowując usługi pod konkretne potrzeby poszczególnych klientów. Dysponując najlepszymi specjalistami – byłymi  żołnierzami i funkcjonariuszami sił specjalnych z wieloletnim doświadczeniem z działań w kraju oraz poza granicami, jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie w obszarze szeroko pojętego bezpieczeństwa obiektów oraz osób z zastosowaniem wszelkich dostępnych narzędzi, włączając najbardziej zaawansowane systemy techniczne.

SIS logo

SZKOLENIA TAKTYCZNE

SIS szkolenia taktyczne

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA TAKTYCZNE DLA FORMACJI WOJSKOWYCH I POLICYJNYCH

W naszej ofercie znajduje się pełna gama szkoleń taktycznych oraz strzeleckich, w tym również w formie programów szkoleniowych w obszarach przeciwterroryzmu i konfliktów asymetrycznych. Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami dydaktycznymi posiadają potencjał do kompleksowego przygotowania pojedynczego specjalisty oraz całych zespołów przeznaczonych do operowania w warunkach współczesnych konfliktów zbrojnych, z uwzględnieniem pojawiających się wyzwań oraz zaawansowanych narzędzi wspierających nowoczesne operacje bojowe wojska lub policji.

SIS logo

WSPARCIE BIZNESU

SIS wsparcie biznesu

KOMPLEKSOWE WSPARCIE BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU W REGIONACH „WYSOKIEGO RYZYKA”

SIS posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje naszym partnerom usługi wspomagające rozpoczęcie działalności biznesowej w regionach o zwiększonym zagrożeniu, wynikającym z niestabilnej sytuacji społeczno - politycznej. W ich zakres wchodzą:

 • Kompleksowa budowa projektu bezpieczeństwa i wsparcie informacyjne.
 • Weryfikacja lub wykonanie dokumentacji bezpieczeństwa niezbędnej do funkcjonowania i prowadzenia działalności.
 • Wsparcie procesu negocjacyjnego i pozyskiwania kontraktu przez klienta.
 • Rekonesanse miejsc prowadzenia działalności.
 • Współpraca z lokalnymi instytucjami bezpieczeństwa.
 • Delegowanie personelu w charakterze doradców.
 • Szkolenia przedwyjazdowe i miejscowe z personelem klienta.
 • Sprawdzenie i szkolenia lokalnych dedykowanych sił bezpieczeństwa.
 • Procedury ewakuacyjne i odzyskiwania personelu.
 • Prowadzenie całodobowego Centrum Bezpieczeństwa.

Posiadamy szerokie kontakty w krajach afrykańskich i azjatyckich, w tym lokalnych partnerów biznesowych, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami z Europy. Pośredniczymy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, dając naszym klientom ocenę wiarygodności kontrahentów. Poszukujemy partnerów lokalnych dla wskazanych obszarów biznesu. Posiadamy możliwości uzyskiwania wsparcia przedstawicieli rządowych.

Oferujemy usługi organizacji i realizacji ochrony obiektów specjalnych, w tym wielkopowierzchniowych za pomocą wyspecjalizowanej formacji ochronnej, zastosowania zaawansowanej techniki ochronnej oraz realizacji osłonowych działań operacyjnych. Wspieramy klienta na każdym etapie, od przeprowadzenia analizy zagrożeń, opracowania dokumentacji ochrony do wdrożenia planów, wyszkolenia własnego lub miejscowego personelu oraz zabezpieczenia wszelkich obszarów formalno – prawnych funkcjonowania obiektu po linii ochrony. Na bieżąco reagujemy na zmiany w otoczeniu oraz sytuacji bezpieczeństwa, zmieniając system ochrony.

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania bardziej szczegółowymi informacjami, prosimy o bezpośredni kontakt.

SIS logo

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

SIS bezpieczenstwo w biznesie

SPECJALNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA DLA KLIENTÓW PRZEBYWAJĄCYCH W REGIONACH "WYSOKIEGO RYZYKA"

SIS realizuje usługi doradcze dla firm inwestujących w regionach o zwiększonym ryzyku, kompleksowo zapewniając naszym klientom właściwe informacje, procedury bezpieczeństwa, asystę na miejscu oraz zarządzanie ryzykiem i wsparcie w sytuacjach kryzysowych.

Działamy kompleksowo, zabezpieczając wszelkie aspekty bezpieczeństwa, włącznie z ubezpieczeniami oraz usługami logistycznymi (zabezpieczenie podróży i pobytu) dając naszym klientom swobodę operowania w środowisku dla nich nieznanym.

Potrafimy projektować bezpieczeństwo dla różnorakich form biznesu w każdym obszarze Świata, uwzględniając możliwie wszystkie czynniki wpływające na powodzenie przedsięwzięć i w ten sposób zapewniając możliwie najpełniej rozwój działalności biznesowej naszych partnerów.

SIS logo

SZKOLENIA SPECJALNE

SIS szkolenia specjalne

W naszej ofercie znajduje się szereg specjalistycznych szkoleń dla instytucji rządowych, sił specjalnych wojska i policji oraz firm komercyjnych. Szkolenia z zakresu prowadzenia współczesnych operacji specjalnych oraz dotyczące właściwych zachowań osób wobec współczesnych zagrożeń cywilizacyjnych, prowadzone są przez specjalistów z doświadczeniem w operacjach w kraju i za granicą. Opracowane w formie kursów, dają możliwie kompleksową wiedzę w niszowych obszarach, podnosząc u naszych klientów samoocenę zdolności do operowania w najtrudniejszych warunkach.

Duża liczba przedmiotowych kursów, z uwagi na charakter przekazywanej wiedzy jest niejawna i skierowana jedynie do instytucji rządowych.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu uzyskania pełnej oferty szkoleń specjalnych.

SIS logo

SPRZĘT SPECJALNY

SIS sprzet specjalny

Uzupełnieniem oferty szkoleniowo - doradczej jest szeroka gama specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do profesjonalnego wsparcia działań lub zabezpieczenia osób i obiektów. SIS współpracuje w tym obszarze z wieloma partnerami z kraju oraz zagranicy, zasadniczo Wielkiej Brytanii i USA, oferując wyposażenie najwyższej klasy wraz ze szkoleniem jego przyszłych użytkowników.

Obecnie w naszym katalogu produktowym znajduje się ponad 400 pozycji.

SIS logo

KONTAKT

WYPEŁNIJ FORMULARZ. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ.

NAPISZ DO NAS E-MAIL

SIS email
SIS logo

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejsza polityka prywatności określa, w jaki sposób SIS sp. z o.o. gromadzi, wykorzystuje i chroni wszelkie informacje, które podajesz, korzystając z tej witryny.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja prywatność była chroniona. Jeśli poprosimy Cię o podanie pewnych informacji, możesz być pewien, że będą one używane tylko zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY.
Zbieramy informacje, które możesz podać, takie jak:

 • twoje imię i nazwisko oraz nazwę firmy,
 • dane kontaktowe, w tym adres e-mail,
 • informacje demograficzne, takie jak Twoje miasto i kraj,
 • Twoje konkretne prośby, preferencje i zainteresowania,
 • inne informacje istotne dla ankiet i / lub ofert klientów.

CO ROBIMY Z INFORMACJĄ, KTÓRĄ ZBIERAMY.
Wymagamy tych informacji, aby zrozumieć Twoje potrzeby i zapewnić Ci lepszą obsługę. Dane gromadzimy w celu:

 • prowadzenia dokumentacji wewnętrznej,
 • możemy wykorzystać te informacje do ulepszenia naszych produktów i usług.
 • jeśli wyraziłeś zgodę, możemy okresowo wysyłać e-maile promocyjne dotyczące nowych produktów, szkoleń i usług lub innych informacji, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować za pomocą podanego adresu e-mail.

KONTROLA I DOSTĘP DO DANYCH OSOBOWYCH.

Jeśli wcześniej subskrybowałeś wiadomości marketingowe od SIS sp. z o.o., możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, wysyłając nam wiadomość e-mail na adres office@sis-website.pl. Możesz zrezygnować z otrzymywanych komunikatów marketingowych z SIS sp. z o.o. w każdej chwili.

Na życzenie SIS sp. z o.o. przekaże Ci dane osobowe, które posiadamy o Tobie. Jeśli uważasz, że jakiekolwiek informacje o Tobie są nieprawidłowe lub niekompletne lub chcesz, abyśmy usunęli lub przestali przetwarzać Twoje dane, możesz przesłać prośbę na adres office@sis-website.pl. Natychmiast poprawimy lub usuniemy wszelkie informacje uznane za niepoprawne lub takie, których nie chcesz żebyśmy przetwarzali.

Nie będziemy sprzedawać, dystrybuować ani dzierżawić Twoich danych osobowych stronom trzecim, chyba że otrzymamy Twoją zgodę lub wymagane jest to prawem państwa w którym prowadzimy działalność.

BEZPIECZEŃSTWO
Dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje informacje były bezpieczne. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub ujawnieniu, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury zabezpieczające informacje, które zbieramy online.

LINKI DO INNYCH STRON INTERNETOWYCH
Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych. Jednak w przypadku korzystania z  tych linków, od opuszczenia naszej witryny, należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad tymi witrynami. Dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za ochronę i prywatność jakichkolwiek informacji przekazywanych podczas odwiedzania takich stron, a witryny nie podlegają niniejszej polityce prywatności. Należy zachować ostrożność i zapoznać się z polityką prywatności obowiązującą na danej stronie internetowej.

ZMIANY W POLITYCE
SIS sp. z o.o. może zmienić niniejszą politykę prywatności w celu odzwierciedlenia zmian naszych praktyk w zakresie informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizację tej strony. Najnowsza aktualizacja jest zgodna z GDPR (rozporządzenia o ochronie danych) z dnia 25 maja 2018 r. Zachęcamy do sprawdzania tej strony od czasu do czasu, aby uzyskać najnowsze informacje na temat naszej polityki prywatności.

PYTANIA
Wszelkie pytania dotyczące tej polityki prywatności należy kierować na adres office@sis-website.pl
.